Więcej na temat moich osiągnięć - zobacz opis poniżej
Autoportret. Fotografia: © Ewa Brykowska. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Nazywam się Ewa Brykowska. Jestem fotografką portretową... fotografką Waszych wspomnień. 
Moja praca to połączenie fotografii, znajomości technik drukowania oraz miłości do sztuki, co stawia mnie w roli kreatora Waszych pamiątek. 
Cyfrowy obraz staje się prawdziwą fotografią wyłącznie jako wydruk, wszak niewydrukowane zdjęcie fizycznie nie istnieje. W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy zalani tysiącem obrazów cyfrowych, trzymanie w rękach pięknego wydruku zdjęcia, oprawionego w wysokiej jakości ramie, staje się bezcenne i ponadczasowe.​​​​​​​
Stworzyłam A fraction of a second z pasji do fotografii, sztuki oraz technik drukowania aby przenieść Wasze wspomnienia w zmaterializowaną formę - wysokiej jakości zdjęcia drukowane. W coś pięknego i unikatowego dla Was i Waszych Rodzin. W coś wystarczająco trwałego aby móc dzielć się tym z następnymi pokoleniami... 
Nie ulegam bezkrytycznie chwilowym trendom, więc możecie być pewni, że moja fotografia pozostanie ponadczasowa. Wydrukuję Wasze wspomnienia na długowiecznym papierze artystycznym (przy odpowiednim traktowaniu może przetrwać nawet ponad 200 lat!!!) i oprawię w profesjonalną elegancką ramę lub zaprojektuję ekskluzywny album ze zdjęciami. Mogę także stworzyć dla Was video pełne magicznych wspomnień. Chętnie z Wami o tym porozmawiam :-)
Jako rodzic doskonale wiem, jak szybko zmieniają się nasze pociechy. Zwłaszcza te najmłodsze. Smartfonem wykonujemy tysiące szybkich ujęć, które są ważne w codziennej komunikacji z rodziną i przyjaciółmi. Znak dzisiejszych czasów... 
Ale czy te zdjęcia pozostaną z Wami na zawsze?
Profesjonalne sesje zdjęciowe i wysokiej jakości wydruki mają inny cel. To historia i dziedzictwo Waszego życia, które należy przedstawić w wyjątkowej formie i nadać im piękną oprawę. Cyfrowe obrazy to za mało... Drukowana fotografia trzymana w dłoniach staje się dla Was osobistym dziełem sztuki. To już nie są wirtualne, cyfrowe obrazy. Stają się prawdziwą fotografią!
Czas płynie nieubłaganie, więc nie zwlekaj i umów się na wyjątkową sesję zdjęciową, aby wspólnie uchwycić w kadrze i zmaterializować to, co jest dla Was ważne...
... Create your story with me ...​​​​​​​
... stwórz ze mną Swoją historię ... 
Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o mnie :-)
Mówię po polsku, angielsku i francusku.
Od najmłodszych lat wykazywałam zdolności manualne i umiłowanie do sztuki. Zaś fotografią na poważnie zainteresowałam się w 2012 roku.
Studiowałam w Spéos - École de Photographie w Paryżu uzyskawszy tytuł magistra fotografii (specjalizacja: Studio) oraz francuski tytuł zawodowy fotografa - RNCP, gdzie poznałam techniki fotograficzne, oświetleniowe i drukarskie. Jako ciekawostkę dodam, że jestem też magistrem Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi... dziedzinie tak przecież pokrewnej sztuce ;-) 
Jak widać życie płata nam figle!
Ukończyłam również profesjonalny kurs wprowadzający do szlachetnego procesu fotograficznego - mokrej płyty kolodionowej w Studio Ambrotype w Paryżu, prowadzony przez Mélanie-Jane Frey, światowej klasy autorytet w tej dziedzinie.
Moje prace były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotograficznych (ND Awards, IPA, MIFA, APA, DFA), jak również publikowane i prezentowane na wystawach (szczegóły poniżej w moich osiągnięciach).

Co Tygrysy lubią najbardziej, czyli co jeszcze interesuje Ewę: książki poświęcone sztuce, dobra kawa, bieg na 10 km i zatrzymywanie w kadrze ułamków sekund składających się na "ten" decydujący moment... co uświadomiło mi zgłębienie twórczości Henriego Cartiera Bressona.
Najważniejsze w moim życiu są: miłość, zdrowie i niekończąca się ciekawość świata.
Do zobaczenia wkrótce!
... na kawie, w biegu na 10 km albo na WSPÓLNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ :-D
Autoportret. Fotografia: © Ewa Brykowska. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Tutaj możecie zobaczyć jak pracuję w studio. Fotografie © Warun NANTHASAKULKARN.
NAGRODY
2022 - The International Photography Awards - Official Selection in the Children Portrait Category (IPA 2022)
2022 - Documentary Family Awards - Finalist (DFA 2021 Fall Awards)
2021 - Neutral Density Photography Awards - Honorable Mention Award in the Children Portrait Category (ND Awards 2021)
2021 - The International Photography Awards - Honorable Mention Award in the Children Portrait Category (IPA 2021)
2021 - The Moscow International Photo Awards - Honorable Mention Award in the Children Portrait Category (MIFA 2021)
2021 - Annual Photography Awards - Honorable Mention Award in the Portrait Category (APA 2020)
WYSTAWY & PUBLIKACJE
2022 - Swiss Photo Club, Galeria Humanit’Art, wystawa zborowa, Genewa, Szwajcaria, październik-listopad 2022
2022 - 2023  | Vogue | PhotoVogue
2022 - Blank Wall Gallery, wystawa zbiorowa Chania International Photo festival 2022, Chania, Kreta, Grecja, lipiec 2022
2022 - Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne, wystawa zbiorowa "Autoportret w kwadracie", Łódź, Polska, styczeń 2022
2021 - SPEOS galeria, wystawa, Paryż (Francja), wrzesień 2021
2020 - SLIDE magazine, publication, Paris, France, July 2020 / Magazyn SLIDE, publikacja, Paryż, Francja, lipiec 2020      
2020 - SPEOS, virtual exhibition, May 2020 / Speos, wystawa wirtualna, maj 2020

OPINIE​​​​​​​
Źródło: Google Maps (kliknij aby zobaczyć wszystkie opinie)
Back to Top